Raskite arba ištrinkite besidubliuojančius adresus


Programinė įranga, skirta rasti
arba ištrinti besidubliuojančius adresus

Ar dirbate su duomenimis? Pavyzdžiui, rinkodaroje su adresų sąrašais? Tuomet tikriausiai jau esate susidūrę su tuo, kad jūsų duomenų kokybė daugeliu atvejų nėra tokia gera, kokia galėtų būti. Pavyzdžiui, juose dažnai būna pasikartojančių įrašų, kuriuos sunku identifikuoti, ypač jei tai yra įmonių ar žmonių pavadinimai. Arba susiduriate su problema, kai tenka sujungti duomenis iš skirtingų šaltinių. Tuomet atkreipkite dėmesį į šiuos produktus:

  • DedupeWizard 8: Nesudėtinga programinė įranga gali būti naudojama neturint jokių specialių techninių žinių, ieškant besidubliuojančių adresų Excel programoje. Besidubliuojantys adresai gali būti rasti naudojantis pašto adresu, telefono numeriu ir (arba) el. pašto adresu. Taip pat viename adresų sąraše arba dviejuose adresų sąrašuose. Gali būti dirbama tik su Excel failais.
  • DataQualityTools 8: Lyginant su DedupeWizard, DataQualityTools, siūlome daugiau funkcijų turinčią besidubliuojančių adresų paiešką, taip pat daugybę papildomų funkcijų, padedančių naršyti duomenyse, kaip kad duomenų laukelių sujungimo funkciją. Be Excel failų programa gali naudoti dBase, ACCESS, VistaDB ir tekstinius failus bei tokius duomenų bazių serverius kaip MS SQL Server, PostgreSQL, ORACLE ir MySQL.

Daugiau informacijos: www.dataqualityapps.com