Spustelėkite čia, jei norite atšaukti savo sutikimą naudoti savo asmens duomenis


Privatumo Politika

1. Bendroji informacija

1.1. Atsakingas už šią svetainę

Asmuo, atsakingas pagal Bendrą duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) ir kitus nacionalinius duomenų apsaugos įstatymus, yra:

DataQualityApps e. K.
Mädelegabelweg 1
86836 Untermeitingen
Telefonas: +49 (0)8232 189049
Email: Forma kontaktams

2. Duomenys, renkami mūsų svetainėje

2.1. Serverio žurnalo failai

Kiekvieną kartą, kai apsilankote mūsų svetainėje, mūsų sistema automatiškai renka ir laikinai saugo šią informaciją: naršyklės tipą ir versiją, operacinę sistemą, serverio užklausos laiką, IP adresą, svetainę, iš kurios vartotojas aplankė mūsų svetainę, aaplankytų svetainių informaciją

Šie duomenys saugomi siekiant užtikrinti mūsų sistemų saugumą. Šie duomenys nebus susieti su kitų šaltinių duomenimis.

Šie duomenys laikinai saugomi pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą.

2.2. Duomenys, įvedami svetainėje

Tiesiogiai svetainėje įvesti duomenys nėra saugomi. Tai taikoma informacijos paieškai, vertėms, kurias norite konvertuoti, ir patvirtinamiems duomenims.

2.3. Forma kontaktams

Jei atsiųsite mums užklausą per formą kontaktams, duomenis, kuriuos įvedėte į formą, išsaugsime, kad galėtumėme apdoroti jūsų užklausą. Mes nesidalijame šiais duomenimis su trečiosiomis šalimis.

Šių duomenų tvarkymas atliekamas tik gavus jūsų sutikimą (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas). Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu. Duomenys, apdoroti prieš gaunant jūsų nurodymą, neatšaukiami. Jei buvo pažeisti duomenų apsaugos teisės aktai, paveiktas asmuo gali pateikti skundą atsakingoms reglamentuojančioms institucijoms.

Mes saugosime duomenis, kuriuos įvedėte į formą kontaktams, kol neprašysite jų ištrinti, neatšauksite savo sutikimo dėl jo saugojimo, arba saugojimo paskirtis nebebus aiški.

2.4. Bendrinkite turinį per Facebook, Twitter, Google+

Mūsų svetainėse pateiktu turiniu galima dalintis socialiniuose tinkluose, pvz., Facebook, Twitter ir Google+, laikantis duomenų apsaugos taisyklių. Tiesioginis ryšys tarp šių tinklų ir vartotojo nustatomas tik tada, kai vartotojas paspaudžia vieną iš šių mygtukų. Jokie naudotojo duomenys šių platformų operatoriams nėra perduodami automatiškai.

2.5. Google AdSense

Šioje svetainėje veikia reklamų iš Google įtraukimo tarnyba Google AdSense. (Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA)

Google AdSense naudoja "cookies" (jūsų kompiuteryje saugomus tekstinius failus) ir "web beacons" (nematomą grafiką), kad būtų galima analizuoti naudojimąsi svetaine. Surinkta informacija (įskaitant jūsų IP adresą) perduodama „Google“ į Jungtines Amerikos Valstijas, kad būtų saugoma ten esančiame serveryje. Šią informaciją „Google“ gali perduoti partneriams, su kuriais „Google“ yra pasirašiusi sutartis. Tačiau „Google“ nesulies šių duomenų su jūsų duomenimis, gaunamais iš kitų šaltinių. Daugiau informacijos

AdSense slapukai saugomi pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą. Svetainių valdytojas turi teisėtą interesą analizuoti vartotojų elgseną, kad optimizuotų savo svetainę ir reklamas.

Galite atsisakyti naudoti slapukus pasirinkdami atitinkamus nustatymus savo naršyklėje. Naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate, kad Google apdoros jūsų duomenis tokiu būdu ir tiems tikslams, kurie yra nurodyti aukščiau.