Per cent mille į Permyriad

   

  Skaičiai mokslinėje išraiškoje


Tiesioginė skaičiuotuvo nuoroda:
https://www.konvertuot-vienetus.info/konvertuoti+Per+cent+mille+i+Permyriad.phpKonvertuoti pcm į ‱ (Per cent mille į Permyriad):

  1. Iš pasirinkimo sąrašo išsirinkite tinkamą kategoriją, šiuo atveju 'Dalių viename ...'.
  2. Tuomet įveskite norimą konvertuoti reikšmę. Šiuo atveju leidžiami visi pagrindiniai aritmetiniai veiksmai: sudėtis (+), atimtis (-), daugyba (*, x), dalyba (/, :, ÷), rodiklio (^), kvadratinė šaknis (√), skliaustai ir π (pi).
  3. Iš pasirinkimo sąrašo išsirinkite tą vienetą, iš kurio norite konvertuoti reikšmę, šiuo atveju 'Per cent mille [pcm]'.
  4. Galiausiai, pasirinkite vienetą, į kurį norite konvertuoti reikšmę, šiuo atveju 'Permyriad [‱]'.
  5. Kai rodomas rezultatas, galima jį suapvalinti iki konkretaus dešimtainio skaičiaus, jei to reikia.


Naudojant šį skaičiuotuvą įmanoma įvesti vertę, konvertuojamą kartu su pirminiu matavimo vienetu, pvz., '406 Per cent mille'. Šiuo atveju galima naudoti tiek pilną vieneto pavadinimą, tiek jo trumpinį, pvz., 'Per cent mille' arba 'pcm'. Tuomet skaičiuotuvas nustato konvertuojamo matavimo vieneto kategoriją, šiuo atveju 'Dalių viename ...'. Tada jis konvertuoja įvestą vertę į visus jam pažįstamus atitinkamus vienetus. Rezultatų sąraše taip pat rasite savo pirminį konvertavimo pageidavimą. Be to, konvertuojamą vertę galima įrašyti taip: '19 pcm i ‱' arba '64 pcm į ‱' arba '28 Per cent mille -> Permyriad' arba '37 pcm = ‱' arba '46 Per cent mille i ‱' arba '55 pcm i Permyriad' arba '73 Per cent mille į Permyriad'. Renkantis šį variantą, skaičiuotuvas taip pat iškart išsiaiškina, į kurį vienetą būtina konvertuoti pirminę vertę. Kad ir kurią iš šių galimybių naudotumėte, nebereikia vargti nepatogiai ieškant reikiamo sąrašo didelėje jų gausoje su daugybe kategorijų ir gausybe palaikomų vienetų. Visa tai už jus akimirksniu atlieka skaičiuotuvas.

Be to, skaičiuotuve galima naudoti matematines išraiškas. Taigi, galima ne tik susieti vieną skaičių su kitu, pvz., '(19 * 28) pcm', bet ir konvertuojant vieną su kitu susieti įvairius matavimo vienetus. Pavyzdžiui: '1 Per cent mille + 10 Permyriad' arba '37mm x 46cm x 55dm = ? cm^3'. Šitaip sujungti matavimo vienetai harmoningai suderinami ir tampa aiškūs abejotinoje kombinacijoje.

Jei šalia 'Skaičiai mokslinėje išraiškoje' buvo pažymėta varnelė, atsakymas bus rodiklinis (eksponentinis). Pavyzdžiui, 6,479 012 286 72×1019. Tokioje pateikimo formoje skaičius bus rodiklio segmente, pvz., 19, o faktinis skaičius – 6,479 012 286 72. Įrenginiuose, kuriuose skaičių atvaizdavimo galimybės ribotos, pvz., kišeniniuose skaičiuotuvuose, skaičius galima įrašyti kaip 6,479 012 286 72E+19. Todėl lengviau atpažinti labai didelius ir labai mažus skaičius. Jei varnelė nebuvo padėta, tuomet rezultatas pateikiamas įprastiniais skaičiais. Pirmiau nurodyto pavyzdžio atveju rezultatas atrodys taip: 64 790 122 867 200 000 000. Nepriklausomai nuo gautų rezultatų, maksimalus šio skaičiuotuvo tiklsumas – 14 skaičių po kablelio. Tokio tikslumo turėtų visiškai pakakti daugumai programų.