Grėjus per metus į Rem per metus

   

  Skaičiai mokslinėje išraiškoje


Tiesioginė skaičiuotuvo nuoroda:
https://www.konvertuot-vienetus.info/konvertuoti+Grejus+per+metus+i+Rem+per+metus.phpKonvertuoti Grėjus per metus į Rem per metus (Gy/y į rem/y):

  1. Iš pasirinkimo sąrašo išsirinkite tinkamą kategoriją, šiuo atveju 'Sugertosios dozės greitis'.
  2. Tuomet įveskite norimą konvertuoti reikšmę. Šiuo atveju leidžiami visi pagrindiniai aritmetiniai veiksmai: sudėtis (+), atimtis (-), daugyba (*, x), dalyba (/, :, ÷), rodiklio (^), kvadratinė šaknis (√), skliaustai ir π (pi).
  3. Iš pasirinkimo sąrašo išsirinkite tą vienetą, iš kurio norite konvertuoti reikšmę, šiuo atveju 'Grėjus per metus [Gy/y]'.
  4. Galiausiai, pasirinkite vienetą, į kurį norite konvertuoti reikšmę, šiuo atveju 'Rem per metus [rem/y]'.
  5. Kai rodomas rezultatas, galima jį suapvalinti iki konkretaus dešimtainio skaičiaus, jei to reikia.


Naudojant šį skaičiuotuvą įmanoma įvesti vertę, konvertuojamą kartu su pirminiu matavimo vienetu, pvz., '454 Grėjus per metus'. Šiuo atveju galima naudoti tiek pilną vieneto pavadinimą, tiek jo trumpinį, pvz., 'Grėjus per metus' arba 'Gy/y'. Tuomet skaičiuotuvas nustato konvertuojamo matavimo vieneto kategoriją, šiuo atveju 'Sugertosios dozės greitis'. Tada jis konvertuoja įvestą vertę į visus jam pažįstamus atitinkamus vienetus. Rezultatų sąraše taip pat rasite savo pirminį konvertavimo pageidavimą. Be to, konvertuojamą vertę galima įrašyti taip: '5 Gy/y i rem/y' arba '16 Gy/y į rem/y' arba '53 Grėjus per metus -> Rem per metus' arba '32 Gy/y = rem/y' arba '78 Grėjus per metus i rem/y' arba '65 Gy/y i Rem per metus' arba '2 Grėjus per metus į Rem per metus'. Renkantis šį variantą, skaičiuotuvas taip pat iškart išsiaiškina, į kurį vienetą būtina konvertuoti pirminę vertę. Kad ir kurią iš šių galimybių naudotumėte, nebereikia vargti nepatogiai ieškant reikiamo sąrašo didelėje jų gausoje su daugybe kategorijų ir gausybe palaikomų vienetų. Visa tai už jus akimirksniu atlieka skaičiuotuvas.

Be to, skaičiuotuve galima naudoti matematines išraiškas. Taigi, galima ne tik susieti vieną skaičių su kitu, pvz., '(89 * 91) Gy/y', bet ir konvertuojant vieną su kitu susieti įvairius matavimo vienetus. Pavyzdžiui: '454 Grėjus per metus + 1362 Rem per metus' arba '50mm x 24cm x 2dm = ? cm^3'. Šitaip sujungti matavimo vienetai harmoningai suderinami ir tampa aiškūs abejotinoje kombinacijoje.

Jei šalia 'Skaičiai mokslinėje išraiškoje' buvo pažymėta varnelė, atsakymas bus rodiklinis (eksponentinis). Pavyzdžiui, 5,859 051 921 991 3×1031. Tokioje pateikimo formoje skaičius bus rodiklio segmente, pvz., 31, o faktinis skaičius – 5,859 051 921 991 3. Įrenginiuose, kuriuose skaičių atvaizdavimo galimybės ribotos, pvz., kišeniniuose skaičiuotuvuose, skaičius galima įrašyti kaip 5,859 051 921 991 3E+31. Todėl lengviau atpažinti labai didelius ir labai mažus skaičius. Jei varnelė nebuvo padėta, tuomet rezultatas pateikiamas įprastiniais skaičiais. Pirmiau nurodyto pavyzdžio atveju rezultatas atrodys taip: 58 590 519 219 913 000 000 000 000 000 000. Nepriklausomai nuo gautų rezultatų, maksimalus šio skaičiuotuvo tiklsumas – 14 skaičių po kablelio. Tokio tikslumo turėtų visiškai pakakti daugumai programų.